Oferty sprzedaży części samochodowych Renault 19 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Lusterko wewnętrzne.
Części samochodowe w kategorii Lusterka.
Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-22 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2025-02-05 - numer oferty 31303831.
Część używana Lusterko wewnętrzne do Renault 19 FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż.
Sprzedawca posiada 1 sztuk tych części samochodowych.
Cena Lusterko wewnętrzne Renault 19 FL 1.8 1992 hatchback.
Tanio Lusterko wewnętrzne Renault 19 FL 1.8 1992 hatchback.
Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.8 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1994.
Bryła tego samochodu to hatchback i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Renault.
Ten model 19 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, FL.
Opinie mechaników i blacharzy
Na szrocie znalazłem kiedyś lusterko wewnętrzne i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Renault 19 wersja FL.
Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Renault 19.
Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie.
Ludzie mówią, że Renault 19 ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny.
Nie wiem, co najczęściej się psuje w Renault 19 bo mnie to nie interesuje.
Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Renault 19.
To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ.
Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po lusterko wewnętrzne do 19.
Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem.
Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem
Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich lusterko wewnętrzne.
Gwarancja na lusterko wewnętrzne okazała się niepotrzebna, część była dobra.
Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej.
Wszędzie szukałem lusterko wewnętrzne i znalazłem na szrocie motoger.pl .
To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm.
Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.
Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Renault 19.
Rozpocząłem poszukiwania lusterko wewnętrzne.
Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Renault 19.
Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować lusterko wewnętrzne w Renault 19.
To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli
Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę lusterko wewnętrzne do Renault 19.
Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio lusterko wewnętrzne.
Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem.
Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. lusterko wewnętrzne.
Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Renault 19 na części.
Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii
Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm z Polski.